Posuvné dveře

POSUVNÉ DVEŘE

Posuvné dveře vytváří velmi příjemnou atmosféru. Ve většině domů je lze instalovat bez větších stavebních zásahů. Posuvné dveře jsou k dostání – podle požadované funkčnosti a daných místních podmínek – jako posuvné dveře se zdvihem nebo dveře sklopně-posuvné.

 

Zdvižně-posuvné dveře (HS portály)

Vysoce tepelně izolované zdvižně posuvné dveře z plastu otvírají nové dimenze: ze zimní zahrady lze vytvořit rozšířený obytný prostor – společně se zahradou, balkónem a terasou. Se zdvižně posuvnými dveřmi vznikají prosvětlené prostory, které navazují na okolní přírodu. Posuvné dveře se zdvihem lze otevřít do strany nebo ze středu. Až tři kolejnice umožňují velké rozteče otevření a tím i flexibilní použití v oblasti velkoformátových skleněných konstrukcí, např. u zimních zahrad. Zdvižně posuvné dveře vyrábíme z profilů německé značky Schüco.

Díky promyšlenému systému vícekomorových plastových profilů, stavební hloubce 70 milimetrů a velmi kvalitnímu izolačnímu zasklení dosahuje Schüco Corona CT 70 HS vynikajících tepelně-izolačních vlastností moderních okenních konstrukcí (Uw ≤ 1,4 W/(m²K)). Práh posuvných dveří se zdvihem je konstruován tak, aby bylo zajištěno tepelné oddělení venkovního a vnitřního prostoru. Tím je účinně eliminován studený podlahový prostor před tímto dveřním systémem. Inovační těsnící systém navíc garantuje maximální vodotěsnost a vzduchotěsnost, jakož i optimální zvukovou izolaci. A osvědčené uzamykací systémy splňují i ty nejvyšší nároky v oblasti odolnosti proti vniknutí.

Sklopně posuvné dveře

Sklopně posuvné plastové dveře umožňují formou jednotlivých posuvných křídel vyřešit průchozí otvory směrem na terasu či vetší balkón. Plastové posuvné dveře vyrábíme z plastových profilů značek Schüco a Decco.