Látkové roletky den/noc

Látkové roletky den/noc

Roletky den/noc vynikají jedinečným systémem, který reguluje propustnost světla do interiéru. Tato novinka je osobitou kombinací nadčasového designu a novodobé estetičnosti a proto je vhodná do moderních, zrekonstruovaných domů a bytů. Roletky den/noc jsou trendovými výrobky, které zútulní Váš příbytek svou elegancí a luxusním provedením za dostupnou cenu.

Funkčnost roletek den/noc spočívá ve dvojitém vedení látek se střídajícími se průhlednými a neprůhlednými pruhy, přičemž regulování průchodnosti světla je pomocí nekonečného řetízku. Designově laděné prvky jsou kombinované s prošívanými světelnými otvory a s látkou v bohatém barevném provedení, čímž se stávají elegantním doplňkem interiéru.

Roletky den/noc nabízíme ve dvou provedeních:

  • Uzavřený systém den/noc
  • Otevřený systém den/noc

V uzavřeném systému je látka ukrytá pod hliníkovým bubnem – kazetou. Vzhledem k tloušťce látky je výška uzavřeného systému omezená kapacitou bubnu a proto v naší nabídce najdete i otevřený systém, který není výškově limitovaný.

Roletky den/noc nevyžadují žádnou dodatečnou údržbu ani čištění – povrch látky je antistatický, čímž zabraňuje intenzivnímu usazování prachových částic. Případné větší nečistoty je možné utřít vlhkým hadříkem nebo prachovkou.